ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Je investování do dluhopisů bezpečné?
V podstatě bezpečná investice neexistuje, investování do drahých kovů, akcií či dluhopisů sebou nese jistá rizika. V případě dluhopisů se v mnoha případech jedná o předlužení společnosti, což se naší společnosti netýká.

Je váš dluhopis zajištěn?
Dá se říct že ANO, veškeré finanční prostředky putují do výstavby bezkontaktních myček případně nákupu pozemku pod myčkou a následně nákupem nemovitostí.
Tudíž jsou zajištěny nemovitým majetkem.

Jak je to se zdaněním výnosu?
Daň z výnosu odvádíme za Vás. Je to naše zákonná povinnost.
Na Váš účet tedy chodí již čisté peníze, které můžete utrácet podle libosti.

Mohu si své peníze vybrat dřív než vyprší doba splatnosti?
Vybrat uplně né, dluhopisy jsou vázány datem a výnosem. Je možné své dluhopisy přeprodat někomu jinému s čímž Vám rádi pomůžeme. Novému kupci poskytujete jistou výhodu a to: vyšší úrok za kratší čas. Proto není těžké takovýto dluhopis prodat.

U investice do podílových fondů platím poplatek, zde se také nějaký platí?
Ne u dluhopisů se žádný poplatek neplatí !

Jaká je ideální částka pro nákup dluhopisů?
Ideální částka záleží na možnostech investora. Je důležité aby měl každý své investiční portfolio co nejlépe diverzifikováno.
Pokud za námi přijde klient s částkou která odpovídá veškerým úsporám jsme sice rádi že v náš projekt tolik věří, nicméně mu doporučíme investici i do jiných komodit například do zlata.

Proč v projektu figuruje i banka?
Banka má pro nás do budoucna význam pro tzv. pákový efekt kdy budeme schopni v kratší době pokrýt více míst v naší Republice. Banka si navíc každou investici a potenciál projektu důkladně prověří, což může být určitá záruka kvality i pro jednotlivé drobné investory.