Dluhopis - REALITY / TINY HOUSE - výnos 7,5% p.a., výplata ročně.

Finanční prostředky získané emisí Dluhopisů budou Emitentem použity k financování rozvoje podnikatelských činností společnosti ATTRACTIVE PROJECT s.r.o. Hlavním cílem je nákup realit, u kterých se předpokládá v horizontu 5 let růst cen a průběžný příjem z krátkodobých i dlouhodobých pronájmů, který bude generovat pravidelné výnosy investorům. Dle vybrané částky budou buď nakupovány jednotlivé reality – chaty, byty, pozemky a domy nebo výstavba a pronájem tzv. tiny house (mini domků). Výhodou tiny house je to, že zájemce bude mít možnost za cenu pronájmu malého bytu získat bydlení v malém domku se zahradou v přírodě s atraktivním zázemím a minimálními náklady na další služby (el., topení, voda). Prostředky mohou být také investovány do podnikatelských projektů, které budou generovat průběžný výnos, např. koupě, prodej a pronájem karavanů a obytných vozů a dodávek. Emitent může poskytovat úvěry a zápůjčky ze zdrojů získaných emitováním dluhopisů.

v nabídce je i dluhopis s MĚSÍČNÍ výplatou výnosu - KARAVANY - více info ZDE.

ukázka výnosu - dluhopis 7,5% p.a.
ukázka výnosu - dluhopis 7,5% p.a.

Hlavní důvody, proč by měl investor investovat právě do těchto Dluhopisů:

V době zvyšujících se cen nemovitostí a pronájmů může být pro mnoho zájemců atraktivní bydlení v energeticky úsporném mini domku s vlastní zahrádkou. Zájem se předpokládá u mladších rodin bez dětí nebo s 1 malým dítětem, single a starších klientů. Oproti bydlení v panelovém bytě budou v mini domcích sdílet společný prostor komunity a žít více v souladu s přírodou. Díky dlouhodobým zkušenostem z oblasti karavaningu lze aplikovat tyto poznatky i do standardního bydlení, kde se v rámci obytného prostoru přemýšlí nad využitím každého centimetru. Pokud může být pro rodinu na 2týdenní dovolenou brán za luxusní prostor karavan o rozměrech 2 x 6 metrů, lze vymyslet velmi zajímavou obytnou plochu na 2násobném půdorysu (je již vymyšlena:), který může být vyhnán do výšky až 5 m. Nad sociální částí bydlení, kuchyňkou či vstupní chodbou tak může vzniknout zvýšené patro s ložnicí a dole lze využít společný obývák s kuchyní, úložný prostor a wc s koupelnou. O tento typ bydlení bude v budoucnu výrazně vyšší zájem a bude-li emise z větší části vyprodána, je jedním z cílů výstavba malé vesničky mini domků ke krátkodobému i dlouhodobému bydlení.

BONUS pro investory do konce července 2024 je 2.000 Kč voucher (poukaz) na pronájem karavanů za každých 100.000 Kč investice, který můžete využít do 24 měsíců.

Budeme rádi, pokud se stanete jak klienty půjčovny, tak spolu investory projektu.

Základní údaje

Emitent
Název emise
Měna
Celkový objem emise
Datum emise
Jmenovitá hodnota dluhopisu
Úrok
Výplata úroku
Emisní kurz
Aktuální cena 1 dluhopisu
Konec upisovacího období
Datum splatnosti
Forma dluhopisu
Podoba dluhopisu
Typ nabídky
Zpětný odkup
Převoditelnost dluhopisu
Stav emise


ATTRACTIVE PROJECT s.r.o.
REALITY / TINY HOUSE 12/2029

15 000 000
1.12.2023
50 000
7,5 % p.a.
ročně
100 %
50 000
1.12.2023
30.11.2024
Cenný papír na řad
Listinný cenný papír
Veřejná
Ano

Povolena

Povolen

Všechna políčka jsou povinná a slouží k vytvoření smlouvy o úpisu dluhopisů